12+

CRo Radio Wave

1
5.0
5.0
0 1

History

01:20 the bravery - an honest mistake
01:20 night air - s půlnocí neupadáme do limbu, naopak: každá noc patří nepřerušené selekci našich hitů. čekejte nejchytlavější skladby interpretů spojených s playlistem radia wave.
01:15 blue uandi - finding lo_3
01:14 night air - s půlnocí neupadáme do limbu, naopak: každá noc patří nepřerušené selekci našich hitů. čekejte nejchytlavější skladby interpretů spojených s playlistem radia wave.
01:11 mancuso - up in the smoke
01:11 night air - s půlnocí neupadáme do limbu, naopak: každá noc patří nepřerušené selekci našich hitů. čekejte nejchytlavější skladby interpretů spojených s playlistem radia wave.
01:07 cyanide thornton - hot air
01:06 night air - s půlnocí neupadáme do limbu, naopak: každá noc patří nepřerušené selekci našich hitů. čekejte nejchytlavější skladby interpretů spojených s playlistem radia wave.
01:03 death grips - i have seen footage
01:03 night air - s půlnocí neupadáme do limbu, naopak: každá noc patří nepřerušené selekci našich hitů. čekejte nejchytlavější skladby interpretů spojených s playlistem radia wave.
More tracks

About station

CRo Radio Wave you can listen on this page of our site. Station work in genres: Rock, Indie. Speciální stanice Českého rozhlasu určená aktivním mladým lidem, kteří se zajímají o aktuální dění u nás i ve světě. Věnuje se hudbě, divadlu, filmu, sportu i publicistice. Progresivní a kvalitní výběr hudby: - netradiční a nové žánry; - indie kytary, post rock, nu folk, electro, kvalitní pop a alternativní hip hop; - o playlistu a novinkách nerozhoduje prodejnost nebo umístění v hitparádách . CRo Radio Wave has a rating 5.0. Broadcasting country: Czech Republic. The station was rated by 1 listeners. CRo Radio Wave you can also listen in the FMCUBE app for Android.
CRo Radio Wave
Standart
Качество потока
Premium Standart Economy