12+

CRo Brno Radio

1
5.0
5.0
0 0

History

00:00 noční linka - moderuje miroslav hruban. téma: dětský svět. zatelefonujte na číslo 731 800 900 nebo napište na web noční linky.
23:04 divadlo pro vaše uši - scénky, komediální výstupy, vyprávění a četby z rozhlasového archivu. moderuje robert tamchyna.
23:00 zprávy českého rozhlasu region - aktuální informace z regionu, předpověď počasí
22:04 country dostavník mirka černého - evergreeny i novinky naší scény country, folku a trampské písně, doplněné originálními verzemi písniček, které v podání našich interpretů získaly mimořádnou popularitu. moderuje miroslav černý.
22:00 zprávy českého rozhlasu region - aktuální informace z regionu, předpověď počasí
21:04 alex a host - hostem pořadu je jacob erftemeijer herec. moderuje alexandra mynářová.
21:00 zprávy českého rozhlasu region - aktuální informace z regionu, předpověď počasí
19:30 koncert zuš open ve veselí nad moravou -
19:28 morava, krásná zem - ty nejhezčí písničky v podání dechových hudeb a cimbálových muzik v pořadu určeném pro gratulace, poděkování a pozdravy. moderuje ivana slabáková.
19:26 moravanka jan slabák - budíček
More tracks

About station

Radio CRo Brno you can listen on this page of our site. Station work in genres: News, Talk. Nejstarší a nejposlouchanější regionální stanice Českého rozhlasu. Vysílání pro dobrou náladu, zábavu a chvíle pohody.. Radio CRo Brno has a rating 5.0. Broadcasting country: Czech Republic. The station was rated by 1 listeners. Radio CRo Brno you can also listen in the FMCUBE app for Android.
CRo Brno
Standart
Качество потока
Premium Standart Economy